mgr inż. Piotr Mildner

Wiceprezes Rady Programowej
Brief info

Coach, mentor i wykładowca, specjalizujący się w zagadnieniach związanych ze znajomością i stosowaniem zasad etykiety i znajomości protokołu dyplomatycznego w życiu i w biznesie.

Ekspert w dziedzinie budowy i rozwoju biznesu międzynarodowego w dziedzinie chemii i farmacji.

Wykształcenie inżynierskie zdobyte w SGGW zostało pogłębione w Szkole Biznesu Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku oraz na uniwersytecie INSEAD w Paryżu.

Doświadczenie i karierę Piotr rozwijał na stanowiskach zarządczych w departamencie Agrobiologii koncernu Du Pont de Nemours i The Dow Chemical Company, oraz w departamencie farmacji niemieckiej firmy Boehringer Ingelheim i szwajcarskiej firmy Hoffman la Roche.

Ostatnie lata zawodowe to proces otwierania i rozwoju rynków międzynarodowych i zarządzaniem sztandarowym projektem, największej polskiej firmy farmaceutycznej Polpharma-Chimfarm w Kazachstanie.

Ponad 20 lat pracy w krajach Europy Wschodniej i Zachodniej, a także w Azji Centralnej nauczyły Piotra szacunku dla człowieka, respektu dla odmiennych kultur a dzięki temu umiejętności swobodnego poruszania w świecie międzynarodowego biznesu.

Piotr jest współtwórcą, założonej w roku 2016 Akademii Mistrzowskiego Coachingu oraz właścicielem firmy konsultingowej Executive Management Agency.

Cechami Piotra są; umiejętność zarządzania zespołami ludzi, otwartość, gotowość do podejmowania nowych wyzwań zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Piotr ma potrzebę dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, jest autorem książek o Etykiecie Biznesu, pisze felietony, fraszki i poezje, interesuje się muzyką, ale przede wszystkim ciągle uczy nowych języków.

Dzięki kontaktowi z naturą odnajduje spokój i równowagę, którą chce dzielić się z innymi.